Copyright © Bialini™ Shoes & Bags 2021 - www.bialini.eu

Bialini - Polska
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Bialini™ Shoes & Bags
ul. Orzeszkowej 17A
43-410 Zebrzydowice
Polska

NIP EU: PL548-272-93-85
Regon: 387854587
EORI: PL548272938500000

O FIRMIE

SKLEP

ZAMÓWIENIA

INFORMACJE

Siedziba firmy

Logo Pegaz Bialini
logo facebook
logo instagram
logo instagram

Historia Firmy

Aktualności

Punkty Sprzedaży

Realizacje

Zostań dystrybutorem

Global Cycling Project

Dostawa

Sposoby płatności

Gwarancja

FAQ

Polityka prywatności

Polityka cookies

Regulamin

Jak kupować?

Śledzenie przesyłki

Reklamacja towaru

Zwrot towaru

  1. pl

Lata 10. XXI wieku, Polska. W malowniczej miejscowości Zebrzydowice położonej w Beskidzie Śląskim, na podwórku jednego z domów bawi się mały chłopiec. To Kamil Białończyk. Jak ma się okazać dekadę później, pomysłodawca i właściciel firmy BIALINI.

Rower szosowy jego Taty z dwoma wielkimi zębatkami w korbie, był pierwszym impulsem dla przyszłego przedsiębiorcy. Jednak dopiero po pierwszej odbytej przejażdżce na rowerze szosowym, na poważnie zaczyna interesować się kolarstwem. W 2011 roku zapisany przez swoich rodziców trafia do pierwszego klubu kolarskiego w Pszczynie mając 13 lat. To tam nabiera przekonania, że kolarstwo to jego życiowa pasja.

Bialini - narodziny nowej marki. Polski producent pokrowców na koła rowerowe.

05 stycznia 2021
Kamil Białończyk - założyciel Bialini

Przełom nastąpił w 2018 roku kiedy Kamil trafił do pierwszego hiszpańskiego klubu o nazwie Guerciotti - Kiwi Atlantico. Od tego momentu drugą pasją młodego zawodnika stało się szewstwo i to właśnie od tego momentu zaczął doskonalić swe umiejętności w tej dziedzinie rzemiosła. Sezony 2019, 2020 to kolejno czas spędzony w hiszpańskich teamach tj. Mutua Levante - ALE oraz Fernando Barceló Team. Rok 2021 to przejście do kategorii wiekowej Elita wraz z zmianą klubu. Obecny team który reprezentuje Kamil to zawodowa argentyńsko-hiszpańska ekipa Puertas de Cuyo CCN TWITTER.
To właśnie wtedy w styczniu 2021 roku zostaje zarejestrowana firma Bialini stawiając na produkcję pokrowców na koła rowerowe.