Copyright © Bialini™ Shoes & Bags 2021 - www.bialini.eu

Bialini - Polska
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Bialini™ Shoes & Bags
ul. Orzeszkowej 17A
43-410 Zebrzydowice
Polska

NIP EU: PL548-272-93-85
Regon: 387854587
EORI: PL548272938500000

O FIRMIE

SKLEP

ZAMÓWIENIA

INFORMACJE

Siedziba firmy

Logo Pegaz Bialini
logo facebook
logo instagram
logo instagram

Historia Firmy

Aktualności

Punkty Sprzedaży

Realizacje

Zostań dystrybutorem

Global Cycling Project

Dostawa

Sposoby płatności

Gwarancja

FAQ

Polityka prywatności

Polityka cookies

Regulamin

Jak kupować?

Śledzenie przesyłki

Reklamacja towaru

Zwrot towaru

► KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Oferta skierowana dla prawdziwych pasjonatów kolarstwa i osób ceniących wygodę ręcznie szytych butów. Wysłuchujemy klienta i dostosowujemy finalny produkt do indywidualnych oczekiwań. Dzięki specjalistycznemu projektowaniu jesteśmy wstanie wykonać wyimaginowane wzory, a jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.

► SKLEPÓW ROWEROWYCH

Jeśli pragniesz zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości obuwie z logo Twojego sklepu rowerowego to dobrze trafiłeś. Wykonamy buty z wyeksponowanym logo sklepu rowerowego przez co kadra pracownicza będzie prezentować się bardzo profesjonalnie, a zarazem czuć komfortowo podczas pracy.

Każdy nasz but jest w całości ręcznie robiony, jak to było w dawnych dobrych czasach, zgodnie z tradycją i doskonałością uznawaną na całym świecie. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są skrupulatnie i cierpliwie, a każdy szczegół i wykończenie są częścią naszego szewskiego rzemiosła. Wewnętrzną konstrukcję butów wykonujemy wyłącznie ze skór naturalnych pochodzących z najlepszych polskich garbarni. Odpowiednio pielęgnowane obuwie skórzane służy bardzo długo, a każda unikatowa para zapisuje nową historię.

Nasze buty to ręcznie robiony produkt w naszej pracowni mieszczącej się w południowej Polsce. Każdy but naszej produkcji jest oryginalny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

► KLUBÓW KOLARSKICH

  1. pl
Kamil Białończyk - Puertas de Cuyo CCN TWITTER

BIALINI

PRODUCENT RĘCZNIE SZYTYCH BUTÓW
 

Szeroko pojęta produkcja ręcznie szytych, kolarskich butów podium to cecha charakterystyczna młodej marki Bialini, która działa na rynku od początku 2021 roku.

"To właśnie w mojej pracowni powstają projekty łączące niepowtarzalny styl i staranne wykonanie. Uzależniające kolory, różnorodność wzorów i wykończenia jest tym co stanowi o wyjątkowości produktów. Upór w dążeniu do celu, przekłada się na buty, które nieustannie przesuwają granice designu oraz wyjątkowego stylu".

Każda para butów może być dopasowana do wymagań klienta, który sam może zadecydować o kolorystyce projektu, rodzaju przeszyć oraz wielu innych detali.

Ręcznie uszyte w Polsce pokrowce na koła rowerowe

Zalety naszych butów

Zaczynamy

Polski producent ręcznie szytych butów na zamówienie

SHOEMAKER & CYCLIST

RĘCZNIE SZYTE

BUTY

 

Unikalne buty z kolarskim charakterem.

signature Kamil Białończyk - Puertas de Cuyo CCN TWITTER

WYGODNE

RĘCZNIE ROBIONE

WYKONANE Z PASJĄ

NIEPOWTARZALNE

RADOŚĆ PODCZAS KAŻDEGO KROKU

DLA KOGO SZYJEMY BUTY?
RZECZYWISTA KONTROLA JAKOŚCI

Customowe buty podium z logo Teamu kolarskiego pomagają w ujednoliceniu wizerunku całej drużyny przed oraz po wyścigu, przez co cała ekipa prezentuje się bardzo profesjonalnie. Nadają się również do codziennych aktywności, a także do wyjścia na podium w czasie dekoracji. NOWOŚĆ NA RYNKU!

Jesteśmy w stanie na każdym kroku produkcji wykryć ukryte wady materiałów, sprawdzić ich rozciągliwość i inne właściwości, na które maszyna nigdy nie zwróciłaby uwagi. Dzięki temu do naszych klientów trafia produkt, który jest rzeczywiście wykonany w najlepszy możliwy sposób, i co najważniejsze - sprawdzony, a nie tylko zdjęty z taśmy i wysłany do supermarketu.

► BRANDÓW KOLARSKICH

Custom Label - w pełni personalizowane, ręcznie szyte obuwie na zamówienie. Zbuduj własną markę kolarskich artykułów obuwniczych poszerzając obecną ofertę produktów i dzięki temu grono swoich odbiorców. Zaoferuj klientom najwyższą jakość.

"Nasze buty zapisują nowe historie ich właścicieli".