Copyright © Bialini™ Shoes & Bags 2021 - www.bialini.eu

Bialini - Polska
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Bialini™ Shoes & Bags
ul. Orzeszkowej 17A
43-410 Zebrzydowice
Polska

NIP EU: PL548-272-93-85
Regon: 387854587
EORI: PL548272938500000

O FIRMIE

SKLEP

ZAMÓWIENIA

INFORMACJE

Siedziba firmy

Logo Pegaz Bialini
logo facebook
logo instagram
logo instagram

Historia Firmy

Aktualności

Punkty Sprzedaży

Realizacje

Zostań dystrybutorem

Global Cycling Project

Dostawa

Sposoby płatności

Gwarancja

FAQ

Polityka prywatności

Polityka cookies

Regulamin

Jak kupować?

Śledzenie przesyłki

Reklamacja towaru

Zwrot towaru

  1. pl

Z wielką radością dołączyliśmy w lipcu bieżącego roku do globalnego kolarskiego projektu jakim jest HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team!
Zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Technicznym - najlepszego europejskiego Teamu rangi Continental z Nowego Dworu Mazowieckiego. 
Już niebawem, klubowi mechanicy będą mogli cieszyć się z nowych personalizowanych pokrowców premium na koła szosowe oraz dyski do jazdy na czas. 
Mamy nadzieję że nasza współpraca będzie długa i owocna, ponieważ wszystkich nas łączy wielka pasja do kolarstwa!

Zostaliśmy partnerem technicznym HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team!

22 lipca 2021
HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Nasza firma działa na rynku od niespełna roku, a prowadzenie biznesu czasami przypomina wyczerpujący, długodystansowy wyścig kolarski.
Raz jest z górki, raz pod górkę. Generalnie trzeba cały czas dbać o formę i trzymać się czołówki. Tylko tacy zawodnicy mogą liczyć na sukces.
I my takim zawodnikiem jesteśmy. Dynamicznie, ale na zdrowych podstawach, rozwijamy firmę, zdobywamy nowe rynki i klientów.
Dzięki temu możemy i chcemy pomagać. Od początku powstania firmy podejmujemy szerokie działania związane ze wsparciem i promocją kolarstwa, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Zaangażowanie w wsparcie najlepszej europejskiej - kolarskiej ekipy rangi Continental, to dla nas niezwykle prestiżowy projekt.
Jesteśmy dumni, że możemy w nim uczestniczyć, a jednocześnie promować naszą firmę na wielu światowych wyścigach kolarskich, znajdujących się w bogatym kalendarzu startowym mazowieckiej Ekipy. Nasze logo Bialini będzie można zobaczyć nie tylko na pokrowcach na koła, ale również na Teamowych samochodach technicznych
 – relacjonuje Kamil Białończyk, założyciel firmy Bialini.

POMOC DLA DOMU DZIECKA W CIESZYNIE
W związku z rozpoczęciem współpracy, w naszej ofercie pojawiła się specjalna seria pokrowców na koła szosowe "Team Edition"
ekipy HRE Mazowsze Serce Polski. Całość zebranego dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana dla Domu Dziecka w Cieszynie, pomagając w realizacji dziecięcych marzeń poprzez fundowanie prezentów od św. Mikołaja w grudniu bieżącego roku.

Kup pokrowiec ze specjalnej limitowanej edycji HRE Mazowsze Serce Polski i tym sposobem pomagaj innym, a przy okazji poczuj się jak prawdziwy zawodowy kolarz, użytkując identyczne pokrowce do ochrony i transportu Twoich kół - najlepszej europejskiej, kolarskiej ekipy rangi Continental.

ZOBACZ POKROWIEC


– Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości podjęcia współpracy z firmą Bialini, produkującej profesjonalne pokrowce na koła. Nie bez znaczenia jest dla nas fakt, że jest to polski producent, a dodatkowo tworzony przez pasjonatów kolarstwa - zależy nam na tym, aby właśnie takie inicjatywy wspierać.
podsumowuje Dariusz Banaszek, Team Manager HRE Mazowsze Serce Polski.

Życzymy kolejnych sukcesów na międzynarodowych szosach całej ekipie HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team!
Bialini Wheel Bags